Yaskawa robotid.

Lai valik erinevaid Yaskawa roboteid.

YASKAWA/MOTOMAN omab spetsiaalseid tööstusrobotite mudeleid, mis on disainitud just keevitusrobotitena. Lisaks väga suur valik erinevaid positsioneere ehk töölaudu, millele lisaks on olemas veel nn. Gantry süsteemid, mis mõeldud väga suurte tööde keevitamiseks. Kõik lahendused koostatakse vastavalt kliendi vajadustele.

Yaskawal on tehnoloogia “The unparalleled multi-robot technology by MOTOMAN”, mis võimaldab kasutada ühe juhtkontrolleri abil täielikult sünkroniseeritult kuni 8 robotit või 72 telge (servomootorit). Selline lahendus annab kasutajale palju eeliseid:  

  • lühem tsükliaeg
  • lühem programmeerimisaeg
  • võimalus kasutada rakiseta keevitust (jigless welding)
  • suurem efektiivsus
  • parimad keevitusasendid

Keevitusrobotid võimaldavad kasutada integreeritud voolikupaketti, st. keevitustraat, kaitsegaas, vesijahutus jm. juhtmed,kaablid ja voolikud viiakse traadietteandest roboti keevituspüstolini roboti käsivarre seest.  Selline lahendus ei anna ainult parimat ligipääsu tooteni vaid ka pikendab voolikupaketi eluiga märgatavalt. Välistatud on voolikupaketi takerdumine millegi taha kas operaatori lohakusest või lihtsalt voolikupaketi väsimusest ajas.

Pakume oma klientidele tööstusrobotite soetamisel vajadusel võtmed kätte lahendusi, eriti kasulik ettevõtetele kellel majas puudub esialgu pädev tööjõud. Selliselt saab süsteemi kiiresti tööle ja raha teenima panna, kokkuvõttes kasulik mõlemale osapoolele.