Yaskawa roboti rajad.

Lai valik erinevaid Yaskawa roboti radu.

Gantry-TSG-2

TSG

TSG-pukk on loodud suurte objektide usaldusväärseks, täpseks ja ökonoomseks keevitamiseks. See saadaval kolmes erinevas kõrguses ja mitmete erinevate valikutega. Seda saab varustada ka mitmesuguste lisaseadmetega, mis suurendavad töökindlust ja hõlbustavad programmeerimist.

TS-100D-1

TS

Tänu väga heale disainile võimaldab TS-100D robotil jõuda ühele objektile väga lähedale ja kasutada ära kogu roboti tööala. Hooldusvaba töö tagamiseks valige automaatne määrimine.

Gantry-HD-2

HD

HD-pukk on mõeldud väga suurte objektide usaldusväärseks ja täpseks keevitamiseks. Servo juhitav ja täielikult integreeritud roboti juhtimissüsteem. Pukkpulti saab kasutada ka mitme robotiga, mis töötavad koos või eraldi.

TSL1000-2

TSL

TSL on ülitõhus servomootoriga põrandale paigaldatud rööbas, millel on üks või kaks vagunit, mis suurendavad tootmisvõimsust. Seda saab kasutada roboti transportimiseks ühest jaamast teise või roboti tööpiirkonna suurendamiseks näiteks suurte esemete keevitamisel. Madal müratase tagab parema töökeskkonna. TSL-1000-l on mitu lisavarustust, mis võimaldavad seda hõlpsalt teie konkreetsetele vajadustele kohandada. TSL-2000 ja 4000 on ideaalne lahendus suure koormuse ja kiire töö jaoks.

VST-1

VST

Servo juhitav pöörlev roboti jalg, mida kasutatakse roboti tööraadiuse pikendamiseks ja usaldusväärsema funktsiooni tagamiseks. See on saadaval suurustes, mis katavad kogu MOTOMANi robotivaliku, mahutades 6kg kuni 500kg. Roboti jalg on robotiga sünkroniseeritud, muutes selle programeerimise hõlpsaks. Lihtne disain pakub kulutõhusat ja hooldusvaba lahendust.